תשובות לשאלות נפוצות בנושא מסרים תת-הכרתיים ומוצרי שמע

מהם מסרים תת הכרתיים?

מסרים תת הכרתיים (מסרים סבלימינליים) הם הצהרות חיוביות המועברות ישירות למוח באופן העוקף את המודע. הטכניקה פועלת בעזרת הצהרות מרפאות ומרגיעות שהוקלטו עם טכנולוגיה ייחודית והם מוטמעים בתוך מוזיקה נעימה בעוצמה נמוכה שהמוח האנושי קולט ברמה הלא מודעת. למרות שהמוח המודע אינו יכול לשמוע או להבין את המסרים, תת-המודע מקבל אותם היטב, ועם הזמן יאמץ אותם כדפוסי מחשבה ותפיסות חיים חדשות ובונות.

מהו התוכן שמוטמע בתוך המסרים התת הכרתיים?

התוכן שמוטמע במסרים הוא של הצהרות חיוביות ומעצימות המותאמות באופן ייחודי לכל נושא, באופן שיכול להתאים לכולם תוך הקפדה על כך שלתכנים תהיה השפעה חיובית בלבד ללא התנגשות עם רצון הפנימי שלכם. המסרים מבוססים על ידע ולימוד של דרך הפעולה של תת המודע בשילוב NLP המאפשר לגייס את תת המודע בצורה חכמה. אם בחרתם במסרים המותאמים באופן אישי, לאחר תשאול המסרים יותאמו לאופי שלכם, לדרך החשיבה שלכם ולמבנה האישיותי שלכם באופן אישי.

מה אני הולך לשמוע?

מה שלא תשמעו זה את המסרים באופן ברור. אולי תשמעו לחישות ברקע אם יש לכם שמיעה טובה. כן תוכלו לשמוע צלילים מדיטטיביים, מוסיקה מרגיעה או צלילי טבע, או מוסיקה אהובה שתבחרו בעצמכם

תוך כמה זמן ניתן לראות שינוי?

בתוך זמן קצר יחסית תוכלו להבחין בשינויים משמעותיים ברגשות ובתפיסת המציאות. אתם עשויים לחוות רגשות חיוביים יותר בשגרת היומיום ובמערכות היחסים שלכם. דפוסי המחשבה האוטומטית שלכם יוחלפו בפרדיגמות המשרתות אתכם ואת המטרות שלכם. עם זאת, המסרים הם לא גלולות קסם, וההצלחה תלויה מאוד בהתמדה וברצון לעשות שינוי משמעותי. כדאי להאזין למסרים לפחות למשך חודש ברציפות, במהלך היום והלילה. כל אדם מגיב אחרת לשינוי. אם תרגישו התנגדות להאזנה באיזשהו שלב, זו יכולה להיות התנגדותו של תת המודע לשינוי וכדאי להתגבר ולהתמיד בכל זאת. אני ממליצה לנהל רישום של השינויים הקטנים. תמיד יופיעו שינויים, זה רק עניין של תשומת לב והתמדה. כשמדובר בשינוי עמוק, לעתים נדרש יותר זמן של חשיפה למסרים התת הכרתיים. ישנם הרגלים ודפוסי חשיבה שאנחנו נושאים עמנו במשך שנים רבות ולפעמים צריך יותר זמן והתמדה כדי לשנות אותם. נסו ליהנות מתהליך זה ככל האפשר בזמן שאתם יודעים שתת המודע שלכם סופג מסרים מעצימים. דעו שאנשים רבים כבר הפיקו תועלת משמעותית מהשימוש במסרים התת הכרתיים לאימון מוחי בדרך זו.

האם זה בטוח?

שיטת המסרים היא שיטה בטוחה לחלוטין לכל הגילאים, למבוגרים, לצעירים, לתינוקות ולנשים בהריון. מסרים המשלבים תדרים דו-אוזניים (binaural beats) לא מומלצים לאנשים עם אפילפסיה או עם עבר פסיכוטי. בנוסף, לא מומלץ להקשיב למסרים תוך כדי נהיגה או בזמן הפעלת ציוד מסוכן.

מתי כדאי להקשיב ובאיזו תדירות?

זמן השימוש האידיאלי הוא לפני השינה או כאשר מתעוררים, או בזמן פעילות שקטה ורגועה, אך כדאי להקשיב בכל זמן ביום שנוח לכם, כמה שיותר פעמים כדי ליצור אימון מוחי חזרתי. ככל שתתמידו, כך תראו תוצאות מהירות ויציבות יותר.

מהם צלילים איזוכרוניים?

המטרה של שימוש בצלילים איזוכרוניים היא לאמן את המוח לפעול בגלים המותאמים למטרות הרצויות, כמו למשל הרפיה, שינה, ריכוז ועירנות. כשהמוח פועל בגלים אלו, משתחררים בגוף מוליכים עצביים המסייעים לתחושות אלו. צלילים איזוכרוניים פועלים בתדר קבוע החוזר על עצמו ולא דורש שימוש באוזניות.

מהם צלילים דו-אוזניים (binaural)?

המטרה של שימוש בצלילים דו-אוזניים זהה למטרת השימוש בצלילים איזוכרוניים. ההבדל הוא בטכנולוגיה. בצלילים דו-אוזניים גלי המוח משתנים כתוצאה מהצגת שני תדרים שונים למוח, אחד בכל אוזן. התוצאה היא שהמוח מייצר את הפרש התדירות בין שתי האוזניים. לדוגמה, אם אתה מפעיל תדר של 110 הרץ באוזן הימנית ו-100 הרץ באוזן השמאלית, התדר שייווצר במוח הוא של 10 הרץ שנקרא גם תדר אלפא. כדי לקבל את האפקט חובה להשתמש באוזניות.

רוצים להתייעץ?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

052-321-4792