שיחות עם התת מודע- יצירת שינוי מהותי בחיינו דרך דמיון מודרך

הרצאה חוויתית מחכימה ומועילה שתעזור לך לסגל לעצמך דרך קלה, יעילה ושימושית ליצירת שינוי, ריפוי והתפתחות

המילים שאנחנו אומרים לעצמנו והתמונות שאנחנו מדמיינים בראשנו הופכים למציאות שלנו. כשאנחנו באופן מודע משנים את התסריטים בראש שלנו, המציאות שלנו משתנה בהתאם.

דמיון מונחה משתמש בעיקרון פשוט זה ומכוון אותו לתת המודע על מנת ליצור ריפוי, שינוי והתמרה שורשיים בחיינו, וכל זאת תוך כדי שינה או הרפיה עמוקה, בקלות ובנינוחות בזמננו הפנוי.

דמיון מודרך יכול לעזור לנו להיות חברים טובים יותר של עצמנו, להרגיש בנוח עם עצמנו, לפתח ביטחון עצמי ולהגשים את היכולות הייחודיות שלנו.

דמיון מודרך הוא כלי בטוח, עדין, יעיל ומהנה לשימוש במגוון רחב של בעיות וקשיים.

מהם הנושאים בהם דמיון מודרך יכול להועיל לנו?

  1. עוזר להתמודד עם לחצים, פחדים, מתחים וחרדות.
  2. תומך בתהליכי ריפוי והחלמה.
  3. מסייע בשינוי הרגלים מזיקים ויכול לעזור במצבים של אכילה רגשית וגמילה מהתמכרויות.
  4. יעיל מאוד בשיפור מצב הרוח ויצירת גישה חיובית לחיים.
  5. מועיל לחיזוק הביטחון העצמי ולשפר את הדימוי העצמי.
  6. להשתחרר מביקורת עצמית ולפתח גישה חיובית לחיים.
  7. באמצעות דמיון מודרך ניתן להתחבר לחוכמה הפנימית שלנו ולמצוא פתרונות יצירתיים וחיוביים לקונפליקטים ולקשיים בחיינו.
  8. ילדים אוהבים לשחק במשחקי דמיון, לכן הם מגיבים מהר מאוד לדמיון מודרך. ניתן להעביר להם דמיון מודרך כמשחקי דמיון או לפני השינה ולעזור להם להתחזק, להירגע ולהתמודד עם קשיים.

במפגש נלמד על עקרונות הבסיס של עבודה עם דמיון מודרך ונבין איך לעבוד עם כלי קסום זה  לשחרור מתח, עומס רגשי שיפור יכולות וחיזוק הביטחון העצמי, נשלב כלים מתקדמים וידע מתוך שיטות מובילות בתחום הטיפול: NLP,  פוקוסינג, קינסיולוגיה ותרפיה ממוקדת גוף.

כדי להביא משהו אל חייך, דמיין שהוא כבר שם - ריצ'ארד באך

רוצים להתייעץ?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

052-321-4792

מה לקוחות מספרים

אני משתמש בכלים שרכשתי על בסיס יומי והם תורמים רבות לשיפור איכות חיי ושמחת החיים שלי.  ההרצאות של זיו מרתקות, ומאירות עיניים. זיו מנחה מחוננת שיודעת כיצד להחזיק את הקהל שלה מרותק ומעורב.  ההרצאות מפתיעות, חדשניות ומקנות למשתתפים כלים פשוטים ומעשיים. ממליץ בחום. יוסף ענבר - עו"ד ומאמן אישי
יוסף ענבר
רמת-גן
זיו היא מרצה מהסוג הנדיר - מרצה מרתקת, המביאה עומק משנה חיים בפשטות. הלימוד התאורטי תמיד נתמך בדוגמאות ובהתנסויות חווייתיות, ותמיד ביצירתיות מעוררת השראה מתוך נוכחות והקשבה מלאה לקהל הנמצא אתה.  מעבר לתכני ההרצאות המרתקים זיו היא מורת דרך, המביאה אמיתות גדולות וכלים משני חיים בדרך נגישה ופשוטה.  התכנים העמוקים והמורכבים מובאים באופן קל, פשוט, מאיר וחיובי וכך, הלימוד חודר בקלות לתוך החיים עצמם! תמיד יצאתי מכל הרצאה ולימוד ערנית, מחוברת ומלאה בהשראה וכלים פרקטיים ואפקטיביים לעבודתי ולחיי. אני ממליצה בחום לכל מי שמחפש להתחבר להשראה, תבונה, יצירתיות ועומק. לכל מי שמחפש להיטיב עם עצמו ועם סובביו. רות לבנה - עו"ס, מטפלת בשיטת עדימה
רות לבנה
ירושלים
  אני מכיר את זיו שערי קרוב ל 20 שנים. כמטפלת, מורה לשיטת עדימה כמנחת סדנאות וכמדריכה מקצועית. יש לה יכולת נדירה ליצור סביבה תומכת מכל קבוצת אנשים, וכן לתת כלים שימושיים לטיפול, חינוך ועבודה עם ילדים עם קשיי למידה. הייתי מטפל גם לפני שלמדתי אצל זיו, אך אצלה גם צמחתי נפשית ורוחנית וגם קבלתי כלים ששפרו את הישגי התלמידים שאני עובד אתם באופן משמעותי. בנוסף קבלתי כלים לעבודה עם מורים והורים.  צביקה לקח -  מטפל בהבעה ובשיטת עדימה במערכת החינוך
צביקה לקח
תובל
המפגש עם זיו ושיטת העבודה שלה עשה מהפך בחיי, יצר תפנית משמעותית והפיח בי תקווה ושמחה של מציאת דרך. אני משתמשת בכלים שרכשתי כאן לריפוי עצמי ורואה את השינוי מתהווה, לאט ובטוח. אמנם יש קפיצות לתבניות מוכרות ואמונות חוסמות אולם יש לי את היכולת להתבונן לראות ולעשות את השינוי. יכולת זו מגבירה את הנחישות להלך בבטחה בדרך אחרת. הכלים הטיפוליים מלווים אותי יום יום והם חלק מחיי. החיים שלי ממשיכים לזרום עם דאגות וקשיים אולם איני נשאבת אליהם. יש לי היום יכולת להתחבר לשקט הפנימי שלי, לשלווה ולשמחה אמיתית.
חנה
קרית ביאליק
תובנה כי יש לי כוח להשפיע על דברים שקורים ביקום בכוח המחשבה, הדמיון. יכולת לאהוב עצמי יותר, יכולת לראות את עצמי מהצד ולגלות חמלה כלפי עמי. לתת ביטוי לאמת שלי גם במחירים לא נעימים. גיליתי את העוצמה שבחיוך. את המדיטציה, את היכולת להשתחרר מהמחשבות ולהטעין את הגוף. השתחררתי מטראומה, גיליתי עד כמה הלידות היו עבורי אירועים טראומתיים. המסר הכי חשוב שאלך איתו הוא כי יש לי המון כוח בניתוב חיי. אני יכולה להשפיע על המציאות של חיי וחיי משפחתי, להכניס לשם כוחות ואנרגיות חיוביות. קיבלתי כלים לעשות זאת ועם זה אלך.
סיגל
חיפה
המפגש עם זיו אפשר לי לזהות בתוכי יכולות שהיו קודם לכן ברמת הכמיהה, אפשרה לי להפוך חומר במחשבה לחומר יוצר. שיטת עדימה מאוד השפיעה על חיי במובן שהיא יצרה דרך בתוכי ,מעצימה ומאפשרת לי להעצים אחרים. אני מודה לך זיו.
יולי
כמון