.

.

.

.

.

.

Adima Subliminals

מסרים תת הכרתיים לילדים והורים בשילוב מוסיקה

חופש ממתחים ולחצים
שחרור מחרדות ופחדים
חיזוק הביטחון העצמי
שיפור תפקודי למידה
שכלול התקשורת והיחסים
שינוי הרגלי אכילה
שינוי הרגלי אכילה
שקופית קודמת
שקופית הבאה

כלי טיפולי, פשוט, עוצמתי, ופורץ דרך שמביא תוצאות גם במקומות בהם שיטות טיפול אחרות אינן מצליחות להשיג את ההתקדמות המיוחלת.

 

מה זה סבלימינל'סומה הופך אותם לכלי כל כך אפקטיבי ומקדם?

רוב בני האדם מאמינים שיש להם שליטה מלאה על חייהם וכי האני המודע שלהם אחראי להחלטותלמחשבות ולמעשים שלהםאבל האמת היא שבכל החלטה ומעשה שלנו מעורבות הרבה "ידיים נעלמותשפעמים רבות גורמות לנו לפעול אחרת לגמרי ממה שתכננוחשבנו והתכוונואחד מן המשפיעים החזקים והסמויים על חיינו הוא ללא ספק התת מודעזה הפועל כמו תוכנת הפעלה פנימית, 24/7 ולרוב מתחת לראדרוכןהבשורה המשמחת היא שיש שיטות טיפוליות המצליחות להשפיע על התת מודע – כמו היפנוזה ודמיון מודרך מקצועיאבל הבשורה הפחות משמחת היא שהשיטות הללו דורשות שיתוף פעולה מלא מצד המטופל/תהתמדה במפגשים טיפוליים והשקעה כספית לא מבוטלת.

לעומת זאתההתנסות ארוכת השנים שלי במגוון גדול של שיטות וכלי טיפולהוכיחה לי מעל ומעבר לכל ספק כי הסבלימנל'ס מאפשרים להגיע אל התת מודע שלנו ולתכנת אותו מחדש בדרך יעילהפשוטה וקלה הרבה יותר שכן מדובר במסרים תת הכרתיים (או תת סיפייםהמיועדים להגיע לתת המודע של האדם ומבלי שהוא יחויב להיות מודע לכך.

*למען הסר ספקאין כאן המצאה חדשה שלי ועל אף שבישראל הסבלימנל'ס פחות מוכריםבכל העולם הם משמשים כבר עשרות שנים ככלי טיפולי עוצמתי ויעיל!

איך פועלים הסבלימנל'ס?

עדימה סבלימנל'ס הנם מסרים תת הכרתיים המוקלטים בהתאמה מלאה למטופל (ולאתגרים ולמטרות המייחדים אותוהמסרים מוקלטים בטכנולוגיה מיוחדת המאפשרת לשתול אותם ע"ג מוסיקה נעימה לה מקשיב המטופל כמה פעמים בכל יוםבדרך זו מתבצעת חלוקה נפלאההמודע שומע רק את המוסיקה (ולכן אינו מפעיל התנגדויותוהתת מודע "שומעגם את המסרים…מפניםמאמץוהופך אותם לאמונה חיובית הבאה לידי ביטוי בחיי היומיום.
חשוב לדייק – הסבלימינל'ס  לעיתים פועלים מהר וביעילות ולעיתים נדרש לשלבם עם שיטות טיפול נוספות – אבל מניסיוני הרבכמעט תמיד הם אלו שיוצרים את פריצות הדרך הכי מדהימות ומקדמות.
*
זהירות – את הסבלימנל'ס יש ליצור אך ורק בסיוע אנשי מקצוע מיומנים ואחראים.

למי הסבלימינל מתאים?

באופן כללי הסבלימינל'ס מתאים לכל מי שחווים תקיעות בנושא מסוים ומעוניינים לעשות שינוי בחייהם, באופן אישי תחום ההתמחות שלי הנו ילדים ובני נוער וניסיוני רב השנים הראה לי מספר בעיות ואתגרים שחוזרים על עצמם שוב ושוב, באים לידי ביטוי בדרכים שונות, ובהם הסבלימינל'ס בהחלט יכולים לסייע:

 – התמודדות עם פחדים וחרדות 
 –
דימוי עצמי נמוך, בטחון עצמי ירוד
 –
התמודדות עם חרם או בעיות חברתיות אחרות
 –
כישלונות חוזרים ונשנים בטסט הנהיגה וחרדת מבחנים
 –  
אכילה רגשית ובעיות השמנה
 –
כעסים, התפרצויות זעם  ואלימות (פיזית ומילולית)
 –
הרטבת לילה
 –
קנאה, שנאה, בושה ואשמה
  –
תקיעות, העדר מוטיבציה  וקושי בקבלת החלטות

ולמעשה כל דבר שאתם כהורים רואים וכואבים,
אבל לא באמת מצליחים לסייע באמצעות הכלים המוכרים.

אז איך תכלס זה מתבצע?

 האמת, בפשטות!
וזה כל היופי בסבלימינל'ס שלי… הם פשוטים, נגישים, יומיומים ואפילו מהנים.
עדימה סבלימינל'ס בחמישה צעדים:
1.
שאלון ושיחת אבחון מקצועית עם הורי הילד/ה ו/או עם הנער/ה.
2.
בחירת קטעי מוסיקה/שירים שהמטופל/ת אוהבים לשמוע
3.
הכנת המסרים בהתאמה אישית, והטמעה שלהם אל המוסיקה הנבחרת בדרך בה המאזינים כמעט ולא שומעים אותם (בעלי שמיעה טובה במיוחד ישמעו מסר מרוחק ולא ברור)
4.
האזנה רצופה לקטעי הסבלימינל במשך תקופה (הנקבעת בהתאמה למטופל/ת)+ מילוי דפי מעקב.
5.
שיחת שיקוף מצב, בדיקת מצב והחלטה משותפת לגבי ההמשך. 

בין הנושאים בהם הסבלימינל'ס יכולים לסייע:

זינוק באנגלית

העצמה וטיפול בקשיים חברתיים

להשתחרר מחרדת מבחנים

טיפול באכילה רגשית

לעבור את הטסט

זינוק באנגלית

העצמה וטיפול בקשיים חברתיים

שחרור מחרדת מבחנים

לשפר נהיגה ולעבור את הטסט

מקפצת מתמטיקה

 

מי אני? ומה הקשר שלי לסבלימינל?

שמחה להכיר, שמי זיו שערי – מפתחת שיטת עדימה, מנחה ומטפלת רגשית בגישה הוליסטית, בעלת למעלה מ-25 שנות ניסיון טיפולי עשיר בליווי ילדים ובני נוער בתהליכי שינוי, ריפוי, ושיפור תפקודי למידה. משלבת בעבודתי דמיון מודרך, NLP, התמקדות, קינסיולוגיה, ומגוון שיטות לריפוי ושיפור איכות החיים דרך שינוי תודעתי.
סיפור האהבה שלי עם מסרים תתהכרתיים התחיל בזכות טליה – ילדה בת 6 אותה לא פגשתי. אמא של טליה הגיעה אלי להדרכת הורים וסיפרה לי על בתה היפיפייה עם תלתלי הזהב, שחווה קושי עצום אל מול הדימוי העצמי שלה. בבית של  טליה כל בוקר היה נפתח בטקס מעציב שבו טליה בוכה וצועקת שהיא לא יפה ותוך כדי יבבות תוהה מדוע דווקא לה אין שיער חלק ויפה כמו לאחרות… כל הניסיונות של אמה לשכנע אותה ולהסביר לה עד כמה היא יפה – ככה, בדיוק כמו שהיא – לא עזרו.
לי היה ברור שטליה צריכה לעבור שינוי ברמת תת המודע שלה. ידעתי שמסרים תתהכרתיים בשינה יכולים לעזור לה מאוד כדי להפנים את המסר באופן עמוק ויסודי והחלטתי ללמד את אמא שלה איך עושים זאת! וכדי להיות יעילה יותר הזמנתי קבוצת אימהות נוספת להדרכה על כללי היסוד למסרים תתהכרתיים בשינה.
בכל פגישה היו האימהות מספרות על השינויים הקסומים המתרחשים אצלן בבית, כמו ניסים קטנים בכל פעם: שיפור בתקשורת, חיזוק הביטחון, ילדים רגועים יותר ויחסים טובים יותר…ומה בנוגע לטליה ותלתלי הזהבתוך שבועיים טליה השתחררה לגמרי מהקשיים שלה, היא יצאה בכל בוקר בקלות מהבית והתחילה אפילו לחבב את השיער המיוחד שלה (אחד הסימנים החזקים בעבורי היה שלא רק שטליה ויתרה על טקס הבוקר המעציב, אלא שהיא נפטרה "באורח פלא" גם מ"טקס תקיעת הסיכות" שאפיין כל לילה.
סוף דבר – בקצה סדנת האימהות הזו, ולאחר שנפעמתי לראות את עוצמתם של הסבלימינל'ס – התחלתי ליישם את אותן התובנות עם מטופלים נוספיםבכל המקרים תהליכי השינוי והריפוי הואצו ולפעמים אף יצרו מהפך.

מה הייחודיות של עדימה סאבלימינס?

בעדימה סאבלימינלס המסרים התת הכרתיים אינם עוסקים ב"אין" אלא מכוונים דווקא ל"יש" – לליבה הפנימית, הבריאה, החכמה, החיובית, מלאת הכוחות והיכולת – כן, בכל אחד ואחת מאיתנו יש את כל אלו והמטרה שלנו היא להתחבר ולעורר את המשעבי העוצמה הפנימיים, ולגייס אותם למעננו – זו הדרך ליצור שינוי טבעי וזורםוזה מה שעדימה סבלימלס יודעים לעשות בצורה נפלאה!

לשמחתי, טליה ושפעת תלתליה אינם היחידים! הנה עוד כמה עדויות וסיפורי דרך מרגשים:

זיו, פנינו אליך בעקבות המלצות, לאחר שניסינו טיפולים אחרים כדי לפתור את בעיית החרדות של הבת שלנו. להפתעתי ולמרות הספקנות שלי השינויים התרחשו כבר אחרי חודש של טיפול! היום טליה מרגישה בטוחה יותר מאי פעם, היא מצליחה לישון לבד בחדר וגם הולכת לפעמים לישון אצל חברים שלה. היא עדיין מבקשת לשמוע את המוזיקה עם המסרים שהכנת לה. נראה לנו שזה משפיע לטובה על כולנו 🙂 תודה רבה ממשפחת שחר
משפחת שחר
חיפה
כמה זה כואב לראות את הבת שלך חוזרת מבית הספר עם דמעות בגלל דחיה חברתית. המצב הלך והתדרדר ויחד עם זה שירן לא הסכימה ללכת לטיפול. שמענו על שיטת המסרים של זיו והחלטנו לנסות. הופתענו לגלות שזה קל ופשוט ודורש שיתוף פעולה מינימלי. אחרי שיחת מיקוד עם זיו קיבלנו את המסרים המוקלטים בתוך מוזיקה והשמענו את זה לשירן בלילה בזמן השינה. היום זאת כאילו ילדה אחרת. אין שבוע שלא נשארת אצלה חברה לישון. נורית משמשית
נורית
שמשית
  יש לנו ילד מקסים וחכם בן 11 שלא אוהב ללמוד. אפס מוטיבציה להכין שיעורים ולהשקיע. החלטנו לעזור לו דרך שיטת המסרים. חייבת לומר שאין מהפך מוחלט. הוא עדיין מעדיף לשחק עם חברים אבל יש יותר נכונות פחות ויכוחים סביב הכנת שיעורי הבית ונראה שכל מה שקשור לבית הספר זורם יותר בקלות. תודה רבה זיו! לילך מזכרון יעקב
לילך
זכרון יעקב
זיו עזרה לנו להחזיר את השקט הביתה. הבת שלנו בת 6 והיא לא הפסיקה להציק לאח הקטן שלה. היא הייתה מרביצה לו בכל הזדמנות כשאנחנו לא רואים… פנינו לזיו ועברנו אצלה הדרכה קצרה והחלטנו יחד להשתמש במסרים תת הכרתיים המיועדים לטיפול בקנאת אחים. כעבור חודש בלבד ראינו שינוי מדהים ביחסים ביניהם! אין לי מילים איך להודות לך 🙂 רינת ממעלות.
רינת
מעלות
פניתי לזיו בנושא קשה שלא כל כך נעים לדבר עליו - בני בן ה-7 שהרטיב בלילה. זיו הציעה לשלב תרגילי מגע לפני השינה יחד עם מסרים תת הכרתיים שהשמענו לו בלילה. ראינו שזה משפיע עליו גם במהלך היום. הוא יותר שיתף אותנו בקשיים שלו והיה יותר נינוח. עם הזמן ההרטבות הלכו ופחדו. היום רוב הלילות שלנו יבשים. תודה רבה! סיגל.
סיגל
טבעון
  הייתי אמא כעסנית וחרדה. כל הזמן הייתי בפחד בלתי נשלט שמשהו רע יקרה לילדים שלי. זיו התאימה לי מסרים עם מוזיקה שאני אוהבת. פשוט הקשבתי לזה בזמן שאני מבשלת ועושה את עבודות הבית. מבלי לשים לב התחלתי להשתנות. הכל נרגע בבית. אני לא זועפת וכועסת יותר על הילדים שלי. אני מקבלת אותם ויחד עם זה אני מודעת לצרכים ולרצונות שלי ויודעת להציב את הגבולות שלי… גם הדאגות והחרדות שלי פחתו מאוד. שמרית מכרמיאל
שמרית
כרמיאל

 

למה זה עובד?

מתוך הניסיון הטיפולי שלי נוכחתי לדעת שישנם 7 חסמים עיקריים בתת המודע שלנו
המקשים עלינו בכל תחומי החיים:
אני לא מספיק טוב!
מתחיל בילדות כתוצאה מביקורת שאנו מקבלים מהסביבה. כתוצאה מכך,
מתפתחת הרגשה ואמונה פנימית שאני לא מספיק חכם.. לא מספיק יפה.. לא מספיק חרוץ.. וכו'.
הרגשה זו ממשיכה ללוות אותנו גם בבגרותנו.
אני שונה!
כתוצאה מהשוואות שאנו עושים, הייחודיות שלנו הופכת לתחושת שונות
העלולה להתפתח לחוסר ביטחון ופחד מדחייה.
אני לא שייך!
תחושת שייכות מתפתחת בגילאים מוקדמים ונותנת ביטחון בסיסי של בית והגנה.
היא יכולה להיות קשורה למהות הקשר בין הילד להורה או לחוויה הראשונית של הילד במסגרות.
אני לא אהוב!
בילדות אנו עלולים לתרגם כעס ותסכול של ההורים כדחייה וחוסר אהבה.
אני לא יכול!
תחושת מסוגלות והכרה ביכולות פנימיות הינה קריטית להתמודדות שלנו עם אתגרי החיים.
כשבילדות אנו לא מקבלים מספיק עידוד או שיקוף ליכולות שלנו,
יכולה להיווצר אמונה פנימית בחוסר המסוגלות שלנו.
העולם הינו מקום קשה ולא בטוח!
תפיסת חיים מהותית שלרוב מועברת מההורה לילד.
אין לי מספיק וכך גם לא יהיה לי!
תודעת חוסר הגורמת לקנאה, קושי לחלוק ולתת, וכיווץ כללי מול השפע של החיים.

מסרי הסבלימינל מותאמים אישית ובאופן מושלם לחסמים המאובחנים
ומתוך כך "משוחחים" עם התת מודע ומצליחים להמיס את ההתנגדויות המקובעות שם.
נשמע נפלא ומבטיח? זה אכן כזה!

אתם מוזמנים להתקשר אלי לשיחת ייעוץ ללא תשלום

ניתן גם להשאיר פרטים ואחזור אליכם בהקדם

052-321-4792