.

.

.

.

.

.

טיפולים

תמיכה ורוגע ליולדת ולתינוק

חופש ממתחים ולחצים
שחרור מחרדות ופחדים
חיזוק הביטחון העצמי
שיפור תפקודי למידה
שכלול התקשורת והיחסים
שינוי הרגלי אכילה
שינוי הרגלי אכילה
שקופית קודמת
שקופית הבאה

ליווי רגשי בהריון ואחרי הלידה

התמודדות עם לידה שקטה

דיכאון אחרי לידה

הנה כמה עדויות וסיפורי דרך מרגשים:

זיו יקרה, אני מתרגשת לספר לך שעברתי לידה הרבה יותר רגועה וקלה. בשתי לידות הקודמות שלי הייתי בחרדה נוראית במהלך כל ההיריון, וחווית הלידה שלי הייתה כל כך קשה עבורי שהתלבטתי אם אני מוכנה להיכנס שוב להריון ולעבור את זה שוב. למזלי שמעתי עליך מחברה שלי. התהליך אתך היה כל כך נעים ומרגיע. וכשקיבלתי את המסרים שלי ממש נהניתי להקשיב למוזיקה, והרגשתי שזה מרגיע אותי באופן מיוחד. הגעתי ללידה שלי רגועה, הקשבתי להקלטה במהלך כל הלידה, וזה עבד עבורי כמו פלא. מודה לך מכל הלב! ממליצה בחום לכל יולדת להיעזר בשיטה שלך. באהבה, שני
שני
רעננה
הגעתי לזיו אחרי לידה ראשונה טראומתית. מחשבה על לידה נוספת הייתה בלתי נסבלת עבורי. בתהליך טיפולי קצר עם זיו השתחררתי מהטראומה, נרגעתי וחזרתי לעצמי. לא ידעתי שאפשר לשחרר טראומה כל כך בקלות. זיו סיפרה לי על שיטת המסרים המיוחדים שלה, וכשנכנסתי להריון פניתי אליה שוב כדי להיעזר בה בתהליך ההיריון והלידה. להפתעתי הרבה מהמסרים עזרו לי גם במהלך ההיריון וגם בלידה שלי. הפעם חוויתי לידה הרבה יותר קלה וטובה. ההקשבה למוזיקה עם המסרים במהלך הלידה מאוד הרגיע אותי, וגם התאוששתי אחרי הלידה יחסית בקלות. בזכות הטיפול והתמיכה של זיו חוויתי חוויה מתקנת! זיו מטפלת מאוד מנוסה ומקצועית, אשמח להיעזר בה שוב בצמתים המשמעותיים של חיי.
תמר
נתניה
  פניתי לזיו כשהייתי בהריון מתקדם, בסביבות חודש שבעי. באותה תקופה תקפו אותי הרבה חרדות. פחדתי מאוד מהלידה, הכאב ומהעובדה שעוד מעט יהיה לי תינוק קטן בידיים שיהיה זקוק לי. קבעתי עם זיו שיחת טלפון. בראשונה זיו הקשיבה לצרכים שלי בעדינות, בהכלה ובסבלנות אין כץ. עצם זה מאוד הרגיע אותי. בשיחה הזו היא הסבירה לי איך השיטה פועלת כך שגם שמחתי לדעת ולהבין מה אנחנו הולכות לעשות. בהמשך התאמנו את המסרים והמוזיקה אליי אישית. הגיע יום הלידה וב"ה הלידה עברה בקלות ונוחות. הקשבתי למוזיקה במהלך הצירים ופשוט הרגשתי שלווה יותר ובטוחה יותר בעצמי. אני מודה לקב"ה ששלח את זיו והמתנה שלה אליי. נולד לנו ילד מתוק ורגוע להפליא, בלידה מדהימה! תודה רבה!
כרמל
טבריה
תמיד פחדתי מהלידה. זה נראה לי סבל בלתי נסבל. התחתנתי, נכנסתי להריון והייתי בחרדה נוראית. כבר תכננתי לבקש מראש ניתוח קיסרי...במקרה פגשתי חברה שסיפרה לי על העבודה של זיו. זיו ידעה בדיוק איך לעזור לי. תוך כמה פגישות טיפול בשילוב המסרים המדהימים שלה והחרדה שלי נעלמה. התחלתי להנות מההריון שלי. וכשהגיעה הלידה ידעתי בדיוק מה לעשות ואיך לעזור לעצמי. עברתי לידה רגועה, הרגשתי נתמכת ועטופה, בדיוק כמו שרציתי וביקשתי עבור עצמי. אין לי מספיק מילים כדי להודות לך זיו על העזרה שקיבלתי ממך. תבורכי!
גלי
הרצליה
זיו יקרה, הקשבתי למסרים שלך בזמן הלידה והרגשתי שאת מחזיקה לי את היד. כאילו אנחנו עוברות את הגשר הצר הזה ביחד. כל כך חשוב ומשמעותי לאם חד הורית שכמוני. הכול עבר בשלום...הייתי רגועה ובטוחה והלידה התקדמה בקצב טוב. תוך ארבע שעות נולדה לי בת מדהימה ומהממת! תודה לך מכל הלב על הליווי, הטיפול והתמיכה בתקופה כל כך משמעותית עבורי.
מיקה
תל אביב
  לידה רביעית שלי. סוף סוף חוויתי לידה מדהימה ומעצימה כמו שתמיד רציתי! בלידות הקודמות שלי עברתי קורס הכנה ללידה, ידעתי מה אני צריכה לעשות אבל בזמן הלידה, בתוך הכאב לא הצלחתי ליישם. הרגשתי שהכאב גובר עלי. הפעם זה היה כל כך פשוט וזה באמת עבד. רק להקשיב למוזיקה עם המסרים והתדרים...בהריון ובלידה והגוף פשוט נרגע מעצמו. ממליצה לכל החברות שלי! תודה לך זיו על החוויה המדהימה שזכיתי בה בזכותך!
נור
הוד השרון

את מוזמנת להתקשר אלי לשיחת ייעוץ ללא תשלום

ניתן גם להשאיר פרטים ואחזור אלייך בהקדם

052-321-4792