מה לקוחות מספרים

זיו היקרה, היום המורה התקשרה לספר לנו שחל שיפור דרמתי בהתקדמות של בננו בבית הספר. הוא יותר מרוכז, יותר נוכח ומשתתף בשיעורים! אחרי שנים של ניסיונות ואכזבות, הפעם אנחנו מופתעים לטובה מהטיפול. בתודה והערכה רבה, משה ושרון
משה ושרון שפר
צפת
אני משתמשת בשיטת המסרים של זיו עבור הבת שלי בת ה-6 שהייתה חסרת ביטחון לגבי המראה שלה היא הייתה אומרת על עצמה שהיא מכוערת, מסדרת כל הזמן את השיער באופן אובססיבי, אפילו באמצע הלילה. לאחר שבועיים של מסרים תת-הכרתיים היא הפסיקה לגמרי לעשות את זה. היום בבוקר כשיצאנו לגן, היא פשוט אספה את השיער בזריזות בקוקו ויצאנו לדרך.
גלית
עצמון
רזי- הבן המתבגר שלנו נכשל בהרבה טסטים וראינו שהוא מתחיל להתייאש. חברה סיפרה לנו על האפשרות של מסרים תת הכרתיים עם זיו, חשבנו שזה רעיון טוב והחלטנו לנסות. אחרי פגישה חד פעמית זיו יצרה עבורו מסרים מוקלטים המוטמעים במוזיקה שהוא אוהב. הוא הקפיד להקשיב לזה במהלך היום כמה פעמים. אחרי שבועיים נקבע הטסט והוא עבר! בנוסף לכך, שמנו לב שהוא יותר פתוח, הוא יותר בטוח בעצמו. נראה שכל המהלך הזה הביא לשינוי ממש מבורך.    
משפחת שרון
נתניה
הגעתי לזיו בהמלצה חמה של קרובות משפחה שלמדו בקורס שלה. שמעתי עליה ועל ההשפעה העמוקה שהיתה לה עליהן זמן רב. כשהגעתי, ברגע הנכון, מצאתי מורת דרך. לא פחות. זיו מעניקה לי בכל מפגש: כלי, אופן ודרך להשיל עיכובים ולהעמיק בחיבור רך ומעצים ביני לביני. ביני לקרוביי ולמעשיי בעולם. אני מגיעה מאד מרחוק וכל סנטימטר בדרך שווה. אני מרגישה שגבהתי בעקבות המפגש עם זיו. מקסים ויעיל במיוחד הוא השימוש בהקלטה התת הכרתית. אני מקווה ומתכוונת לקנות הקלטה כזו לאמא שלי ולחברותיי הקרובות. זו המתנה הכי טובה שיש.
תמר
בנימינה
המפגש עם זיו ושיטת עדימה עשה מהפך בחיי , יצר תפנית משמעותית והפיח בי תקווה ושמחה של מציאת דרך. אני משתמשת בכלים שרכשתי במפגשים לריפוי עצמי ורואה את השינוי מתהווה ,לאט ובטוח. אמנם יש קפיצות לתבניות מוכרות ואמונות חוסמות אולם יש לי את היכולת להתבונן לראות ולעשות את השינוי . יכולת זו מגבירה את הנחישות להלך בבטחה בדרך אחרת . הכלים הטיפוליים מלווים אותי יום יום והם חלק מחיי. החיים שלי ממשיכים לזרום עם דאגות וקשיים אולם איני נשאבת אליהם . יש לי היום יכולת להתחבר לשקט הפנימי שלי, לשלווה ולשמחה אמיתית. במהלך הקורס נסעתי לחופשה , ערב הנסיעה עברתי חוויה מדאיגה בבית . השתמשתי בטיול בכלים וקרו לי ניסים. הצלחתי לשחרר את הדאגה ולהיות בנוכחות, להינות מהרגע וזאת הייתה תחושה מרגשת . המחברת הייתה איתי לאורך כול השבוע וזה הזמן ליישם את הקורס בחיים , זה היה סיכום מעשי מקדם ונפלא. תודה לך זיו , הדוגמא האישית והאישיות שלך שמשו לי השראה ואפשרו את השינוי.
חנה
קרית ביאליק
כמו רסיסי אור שליקטתי מהיקום, אל עצמי, אל המהות שלי ואל ההוויה הפנימית שלי. זוהי המתנה שרציתי כשהתפללתי לאלוהים שיעזור לי. בזמן הכי קשה נפתח שער גדול ורחב ולא פחדתי להיכנס אליו בראש מורם ובסקרנות ילדותית , אני מרגישה ששיטת עדימה אספה אותי חזרה אל עצמי וגילתה לי את עצמי, שחלק ממנו לא זכרתי בכלל. ננסך בי ביטחון בזמן קשיים ובזמן השמחה . חווה אמונה יופי וטוב במה שקרה וקורה, בעבר בהווה וגם בעתיד. מצאתי ולמדתי כלים כול כך משמעותיים לחיים שלי ולגוף שלי. אני אסירת תודה על המפגש עם זיו ועדימה, ואני יודעת שהמפגש הזה, אלוהים יצר אותו- כי התפללתי והתחננתי לזה. ואלוהים בשבילי זו אהבה טהורה אמיתית ונקייה ששומעת הכול ויודעת להפגיש את האדם עם עצמו . אני רוצה לעזור לאנשים לחפש את המתנה שלהם לעצמם, שיאמינו ויתחזקו מול החיים .עדימה בשבילי זה חיפוש שהתגשם, שאלה ותשובה, חקר פנימי עמוק נכון ומאוזן. תודה רבה וגדולה. יסמין.
יסמין
יודפת
זיו, פנינו אליך בעקבות המלצות, לאחר שניסינו טיפולים אחרים כדי לפתור את בעיית החרדות של הבת שלנו. להפתעתי ולמרות הספקנות שלי השינויים התרחשו כבר אחרי חודש של טיפול! היום טליה מרגישה בטוחה יותר מאי פעם, היא מצליחה לישון לבד בחדר וגם הולכת לפעמים לישון אצל חברים שלה. היא עדיין מבקשת לשמוע את המוזיקה עם המסרים שהכנת לה. נראה לנו שזה משפיע לטובה על כולנו 🙂 תודה רבה ממשפחת שחר
משפחת שחר
חיפה
זיו, עזרת לי מאוד להתגבר על חרדת המבחנים שלי. ממצב שאני מגיע למבחן בלחץ נוראי ולא מצליח לזכור שום דבר ממה שלמדתי, הגעתי בעזרתך ליכולת מיקוד, ריכוז, ורגיעה גם בזמן המבחן. הציונים שלי השתפרו באופן משמעותי וכל תהליך הלמידה בטכניון יותר קל וזורם. תודה רבה לך!
אסף בן יוסף
קרית ביאליק
זיו יקרה, אין לנו מילים כדי להודות לך על השינוי המבורך שהבן שלנו עבר בעזרתך. הוא הגיע אליך עם חוסר ביטחון עצמי, אחרי חרם חברתי שהביא אותו למצב בו סרב ללכת לבית הספר וירידה ניכרת ביכולת הלמידה שלו. במפגשים אתך הוא עבר ריפוי משמעותי וקיבל כלים להתמודדות עם מצבים רגשיים וחברתיים קשים. ממפגש למפגש אתך ראינו שהוא הולך ומתחזק, הביטחון העצמי שלו חזר, הוא נרגע וחזר ללמוד בשמחה. אפשר לאמור שבזכותך אור שלנו שב לעצמו. תודה לך מכל הלב.
יפה ויוסי כהן
כרמיאל
. זיו היא מרצה מהסוג הנדיר - מרצה מרתקת, המביאה עומק משנה חיים בפשטות. הלימוד התאורטי תמיד נתמך בדוגמאות ובהתנסויות חווייתיות, ותמיד ביצירתיות מעוררת השראה מתוך נוכחות והקשבה מלאה לקהל הנמצא אתה.  מעבר לתכני ההרצאות המרתקים זיו היא מורת דרך, המביאה אמיתות גדולות וכלים משני חיים בדרך נגישה ופשוטה.  התכנים העמוקים והמורכבים מובאים באופן קל, פשוט, מאיר וחיובי וכך, הלימוד חודר בקלות לתוך החיים עצמם! תמיד יצאתי מכל הרצאה ולימוד ערנית, מחוברת ומלאה בהשראה וכלים פרקטיים ואפקטיביים לעבודתי ולחיי. אני ממליצה בחום לכל מי שמחפש להתחבר להשראה, תבונה, יצירתיות ועומק. לכל מי שמחפש להיטיב עם עצמו ועם סובביו. רות לבנה - עו"ס, מטפלת בשיטת עדימה  
רות לבנה
ירושלים
אני מכיר את זיו שערי קרוב ל 20 שנים. כמטפלת, מורה לשיטת עדימה כמנחת סדנאות וכמדריכה מקצועית. יש לה יכולת נדירה ליצור סביבה תומכת מכל קבוצת אנשים, וכן לתת כלים שימושיים לטיפול, חינוך ועבודה עם ילדים עם קשיי למידה. הייתי מטפל גם לפני שלמדתי אצל זיו, אך אצלה גם צמחתי נפשית ורוחנית וגם קבלתי כלים ששפרו את הישגי התלמידים שאני עובד אתם באופן משמעותי. בנוסף קבלתי כלים לעבודה עם מורים והורים.  צביקה לקח -  מטפל בהבעה ובשיטת עדימה במערכת החינוך.
צביקה לקח
תובל
אני משתמש בכלים שרכשתי על בסיס יומי והם תורמים רבות לשיפור איכות חיי ושמחת החיים שלי.  ההרצאות של זיו מרתקות, ומאירות עיניים. זיו מנחה מחוננת שיודעת כיצד להחזיק את הקהל שלה מרותק ומעורב.  ההרצאות מפתיעות, חדשניות ומקנות למשתתפים כלים פשוטים ומעשיים. ממליץ בחום. יוסף ענבר - עו"ד ומאמן אישי  
יוסף ענבר
רמת גן

רוצים להתייעץ?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

052-321-4792