זיו שערי

שמחה להכיר, שמי זיו שערי – מטפלת רגשית בגישה הוליסטית, בעלת ניסיון טיפולי עשיר של למעלה מ-28 שנה  בליווי ילדים והורים בתהליכי שינוי וריפוי. אני מתמחה בליווי אימהות ומשפחות בתקופת הריון ולידה, וכמו כן מדריכה בהכנה ללידה טבעית בשיטת KG היפנובירת'ינג.

אני משלבת בעבודתי מגוון שיטות וכלים טיפוליים לריפוי רגשי מעמיק ולשינוי תודעתי כגון דמיון מודרך, NLP,  EMDR, EFT ,TAT, מיינדפולנס וקינסיולוגיה. יש לי ניסיון רב בטיפול במצבי מתח, חרדה וטראומה.

במהלך שנות עבודתי, נוכחתי בחשיבות העצומה שיש להיריון וללידה על האם ועל תינוקה, על מערכת היחסים הנרקמת ביניהם עוד מימי ההיריון. המחקרים מראים שהיריון המלווה בחרדות, לידה קשה או הפרדת התינוק מהאם מיד עם תום הלידה משפיעים על חווית הביטחון הבסיסית של התינוק, ועלולים לעורר אצלו קשיים מיותרים בהמשך חייו. לעומת זאת, היריון ולידה מודעים ורגועים יכולים לסייע להתחלת חיים בריאה ומיטיבה, ולהשפיע לטובה על המשך החיים.

הכנה ללידה טבעית בשיטת היפנוברטינג מעניקה ליולדת כלים רגשיים לעבור את ההיריון והלידה ברוגע. כשהאם רגועה ונינוחה, הלידה מתנהלת באופן בריא וטבעי יותר. מחקרים רבים מראים שכשרמת הפחד יורדת, הסבירות ללידה כואבת וקשה יורדת אף היא.

במשך שנות ניסיון רבות צברתי ידע רב וכלים טיפוליים מוכחים ואפקטיביים, אשר יכולים לסייע לך לעבור ברוגע ובנחת תקופה מכוננת ומיוחדת זו, ולהפוך את הלידה וההורות לחוויה מעצימה ומשמעותית עבורך ועבור תינוקך.

אשמח לעזור לך להשתחרר מפחדים, לחצים וחרדות במהלך ההיריון והלידה. אהיה בשבילך גם אחרי הלידה על מנת לעזור לך בעיבוד הרגשי של החוויה, ולתמוך בך בהתמודדות בשלבי ההורות המוקדמת.

אני מזמינה אותך ואת בן זוגך לעבור איתי תהליך של הכנה ללידה בשיטה טבעית KG היפנוברסינג, שמאפשר הכנה רגשית ללידה טבעית ורכה. בהדרכה תקבלי הרבה ידע וכלים רגשיים שיעזרו לך להרגיש רוגע וביטחון במהלך הלידה, ולעשות את הבחירות הנכונות ביותר עבורך ברגע האמת.

אני כאן בשבילך. מוזמנת לדבר אתי בכל עת.

 

לאתר עדימה – העצמה וטיפול רגשי https://adima.co.il/

רוצים להתייעץ?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

052-321-4792